Windows Bilgisayarlarda VPN Bağlantısı

Satın almış olduğunuz Windows Bulut Sunucu hizmetini kullanabilmeniz için önce kişisel bilgisayarınız NarDC VPN Ağı'na bağlamanız gerekmekte. Bu bağlantı sizin Bulut Sunucu hizmetinizi hem güvende tutar hem de kolay yönetmek ve kullanıma açmak için bir ara katman oluşturur. VPN Kullanmadan Bulut sunucunuza erişemezsiniz. Bağlantı için yapmanız gerekenler.VPN Yazılımını indirin.
Open VPN Client for Windows yazılımı kişisel bilgisayarınızın bulut sunucunuza ulaşması için size bir ağ yaratır. Bu yazılımı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.VPN Konfigürasyon dosyasını indirip yazılıma import edin.
İndirmiş olduğunuz Open VPN Client for Windows yazılımına VPN Ağımızın konfigürasyon dosyasının import ederek bağlantı kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekmekte. Konfigürasyon dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreniz bizde kayıtlı olan mail adresinize gönderilir. Unuttuysanız burayı tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.Open VPN Client for Windows yazılımında kullanıcı adı ve parolanızı girin
İmport edilen dosyadan sonra bağlantı için sizden kullanıcı adı ve parola sorulacaktır. Bu bilgileri girdikten sonra sağda bulunan save butonu ile kaydedip bağlantıyı açabilirsiniz. Artık bulut sunucunuza rdp kullanarak bağlanabilirsiniz.